Nabidka
Pokud potřebujete rychle půjčit, nabízíme rychlé Ferratum SMS půjčky, kdy si jednoduše díky internetovým stránkám nebo SMS zprávy zapůjčíte obnosy od jednoho do deseti tisíc korun. Nebankovní půjčky dnes již nenáleží mezi novinky na našem trhu a setkáte se tady se spoustou společností, poskytujících tyto služby několik let. Půjčka bez doložení příjmu a registru je určena pro všechny osoby, které nechtějí do půjčky zatahovat ručitele a nemusejí dokládat potvrzení. Betonové ploty jsou vhodné všude. Seznamte se z jejich výhodami. Informace pro kvalitní zateplení fasády. Chcete domů laminátové podlahy? Nabízíme srovnání a tipy, jak vybrat tu pravou. Cetris desky OSB desky
Diamantové kotouče

Jaká venkovní dlažba se hodí k bazénu? Dejte pozor na správný výběr

venkovní dlažbaMáte na zahradě krásný bazén, ale potřebujete k němu dostat i pěknou dlažbu? Nebo se teprve na realizaci bazénu chystáte a přemýšlíte, čím jeho bezprostřední okolí vylepšit? V následujících řádcích vám poradíme, podle čeho vybírat, aby bylo vše perfektní.

Protiskluzová venkovní dlažba – k bazénu šitá na míru

Možností, jak vybudovat zpevněnou plochu na zahradě, je dnes opravdu mnoho. Jakmile ale plánujete vytvořit ji u bazénu, musíte ihned začít počítat s tím, že z bazénu budete chodit mokří a obyčejná dlažba, byť krásná, by mohla klouzat a přivodit vám či vašim blízkým nejeden nebezpečný pád.

Na místě je tedy výběr protiskluzové dlažby. Tu výrobce označuje ikonami boty či chodidla – tak ji hned poznáte. Záleží ale i na tom, jaký koeficient tření a úhel kluzu dlažba má. Dlažba k bazénu by měla mít úhel kluzu vyšší než 18 stupňů, což znamená, že noha by neměla po podlaze klouzat, pokud nedosahuje určeného úhlu.

Nevybírejte jen okem, ale i rozumem

Bazén je nebo bude bezpochyby dominantou vaší zahrady, proto je pochopitelné, že chcete mít i jeho nejbližší okolí krásné. Při výběru dlažby k němu však musíte dbát především na bezpečnost, aby se právě bazén nestal tím nejnebezpečnějším místem na vašem pozemku. Ideální je použití dlažby s tryskaným nebo vymývaným povrchem.

Máte zde dvě možnosti také podle údržby, kterou budete muset provádět – můžete si vybrat dlažbu hodně odolnou, tvrdou, takovou, o kterou se nebudete muset moc starat, nebo estetičtější, jež je na údržbu poněkud náročnější.

Materiály, které se hodí a budou dobře vypadat

Zbývá vyřešit ještě materiál, ze kterého bude vaše dlažba vyrobena. Nejčastěji výrobci dlažeb k bazénu doporučují kámen, beton, kompozitní materiály nebo kamínky. Na kámen a obyčejnou dlažbu však dejte pozor, při velkém horku může jejich povrch pálit.

Udělejte z bazénu dokonalý kout!

Venkovní dlažba může z vašeho bazénu učinit naprostý ráj na zemi. Vyberte si pěknou, ale především bezpečnou, tedy protiskluzovou dlažbu, která vám zaručí ty nejkrásnější chvíle strávené u vody!

Poptejte venkovní dlažbu a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po venkovní dlažbě mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku