Nabidka
Pokud potřebujete rychle půjčit, nabízíme rychlé Ferratum SMS půjčky, kdy si jednoduše díky internetovým stránkám nebo SMS zprávy zapůjčíte obnosy od jednoho do deseti tisíc korun. Nebankovní půjčky dnes již nenáleží mezi novinky na našem trhu a setkáte se tady se spoustou společností, poskytujících tyto služby několik let. Půjčka bez doložení příjmu a registru je určena pro všechny osoby, které nechtějí do půjčky zatahovat ručitele a nemusejí dokládat potvrzení. Betonové ploty jsou vhodné všude. Seznamte se z jejich výhodami. Informace pro kvalitní zateplení fasády. Chcete domů laminátové podlahy? Nabízíme srovnání a tipy, jak vybrat tu pravou. Cetris desky OSB desky
Diamantové kotouče

Venkovní dlažba ceník


Na webových stránkách venkovnidlazba.eu jsme Vám již přinesli několik zajímavých článků o stavebních tématech, konkrétně o venkovní dlažbě. Tentokrát se budeme věnovat okruhu venkovní dlažba ceník, kde se podíváme podrobněji na jednotlivé cenové kategorie těchto dlažeb.

Keramická dlažba a její vlastnosti

Důležitou vlastností u venkovních keramických dlažeb měla být především mrazuvzdornost (tedy nízká nasákavost vody), dále také otěruvzdornost (odolnost bývá značena indexem PEI od 1 do 5) a protiskluzová úprava (aby nedošlo k úrazu). Všechny tyto vlastnosti by měly dlažby (prodejci označeny jako venkovní) automaticky mít. Hlavně poslední bod (protiskluzová úprava) je důležitá a raději se na ni dotazujte, pokud není uvedeno přímo na místě prodeje, či v popisu zboží.

Kam ji umístit?

Venkovní dlažba je vhodná pro okolní prostory stavby, jako jsou chodníčky, schody, ale například i terasy a balkony. Dobré je také sladit barvu, vzor a povrch dlažby s objektem a ostatním okolím, aby perfektně doladila atmosféru.

Venkovní dlažba ceník

Dlažba chodník

Co se týče cen dlažby, betonová dlažba Vás vyjde okolo 200 Kč za metr čtvereční, keramická pak o trochu více, ale také v rámci několika set korun. Celkové zhotovení na klíč pak například do 1000 Kč za m2.

Kde dlažbu získat?

Co se týče jednotlivých výrobců a prodejců, na internetu najdete mnoho renomovaných společností, které se zabývají komplexními službami v tomto oboru, kteří umožňují jak nákup přes internet, tak i ostatní podstatné záležitosti kolem pokládky – od návrhu až po realizaci projektu. Pokud si ale věříte a jste manuálně zruční, můžete venkovní dlažbu zkusit položit sami.

Poptejte venkovní dlažbu a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po venkovní dlažbě mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku